0
%
Plánované akce
Dobrovolnictví v regionu
Dobrovolnictví v ČR
Příběhy dobrovolníků
Možnosti zapojení
Příklady dobré praxe
Vše
28.května 2021
Temperi - výroční zpráva
Možnosti zapojení
Správní rada Temperi, o.p.s. na svém zasedání dne 5. května 2021 schválila Výroční zprávu Temperi, o.p.s. za rok 2020. Přečtěte si celou naši výroční zprávu
Číst článek >>

21.dubna 2021
Dobrovolníci na tábory
Možnosti zapojení
Taky se tak těšíte na léto?
A nechtěli byste dobrovolničit např. na příměstských táborech? Pokud ano, máme pro vás novou nabídku!
Číst článek >>

14.dubna 2021
ADRAběh pro Adélku
Možnosti zapojení
Už za měsíc – 9. května začne virtuální ADRAběh pro Adélku!
Číst článek >>

13.dubna 2021
DZS informuje
Možnosti zapojení
Zveme Vás na informační webinář k předkládání žádostí v Klíčové akci 2 – Partnerství pro spolupráci v programu Erasmus+ mládež.
Webinář se uskuteční v prostředí Teams dne 22. 4. 2021 od 10 do 14 hodin v několika blocích a s přestávkami.
Číst článek >>

19.března 2021
Chcipomoct
Možnosti zapojení
Portál Chcipomoct.cz. připravilo a nyní spouští novou webovou aplikaci pro očkovací centra a dobrovolníky - dobroocko.cz.
Číst článek >>

09.března 2021
PŘEDSTAVUJEME: Dobrovolnická centra v jČ – Farní charita Tábor
Možnosti zapojení
Posláním projektu je podpora integrace seniorů, zdravotně postižených občanů, dětí a mládeže ze sociálně znevýhodněného prostředí a dlouhodobě nezaměstnaných do běžné (okolní) společnosti prostřednictvím dobrovolnické činnosti.
Číst článek >>


