0
%
Přihlášení
E-mail Heslo

Aktuality

13.března 2023
Sociální dobrovolnictví
Příběhy dobrovolníků
Co je sociální dobrovolnictví a jak jej mohu pozitivně ovlivnit? Cestování dává mnoho cenných lekcí, zejména sociální dobrovolnictví. Jedna z nejdůležitějších věcí je to, jak velký vliv můžeme mít na zlepšení světového blahobytu.
Číst článek >>
08.března 2023
Dokument Semínka dobrodějů
Příklady dobré praxe
Nový dokument Semínka dobrodějů o vztahu autistického kluka Ángela a jeho dobrovolníků míří na řadu festivalů.
Číst článek >>
06.března 2023
Zapojení dobrovolníka manuálně
Příklady dobré praxe
Provozujete neziskovku, která by si přála správně zapojit dobrovolníka na pomoc s manuální prací? Nebo jste jedna z těch neziskových organizací, která už ví, jak na to?
Číst článek >>
02.března 2023
2000 nahlášených úklidových akcí
Možnosti zapojení
Měsíc před hlavním termínem jubilejního 10. ročníku dobrovolnické akce Ukliďme Česko evidují organizátoři přes 2000 nahlášených úklidových akcí. Desítky tisíc dobrovolníků tak opět budou uklízet v lesích, obcích a městech, podél komunikací, ale také na řekách, či v chráněných územích…
Číst článek >>
28.února 2023
Výměna mládeže – do Slovinska a hned dvakrát
Dobrovolnictví v regionu
Výměna mládeže ve Slovinsku! Pokud tě láká seznámení se s lidmi z mezinárodního prostředí, tak vyjeď na projekt s Mladiinfo! Na výběr máš hned dva! Tak na co ještě čekáš?
Číst článek >>
23.února 2023
Zapojování dobrovolníků do pomoci s manuální prací
Možnosti zapojení
Kulatý stůl je určen zástupcům různorodých neziskových organizací (působící např. v oblastech jako je ochrana přírody a zvířat, kultura a památky, lidi se znevýhodněním a menšiny, děti a mládež, občanská iniciativa a osobní rozvoj, atd.)
Číst článek >>